Koralikowy Dzień Matki

Bransoletki koralikowe to hit ostatnich lat. Noszą je zarówno młodsze, jak i starsze kobiety, a nawet dziewczynki! Wpływ na ich popularność ma fakt, że można ja zaprojektować według życzenia klienta. Dzięki temu każda bransoletka jest inna, wyjątkowa, niepowtarzalna.

W tym roku obowiązkowymi kolorami są: fuksja, żółć i zieleń. Oczywiście nie może zabraknąć też klasycznej bieli. Barwy te królują również w biżuterii. W przypadku bransoletki z koralików dopasowanie się do panującej mody nie stanowi problemu. Można kombinować na wiele sposób, aż w końcu uzyska się ten upragniony efekt.

W biżuterii koralikowej nie tylko istnieje możliwość doboru koloru koralików czy wzoru samej zawieszki, ale również (a dla niektórych przede wszystkim) wybór kamienia. Możliwości bowiem jest bardzo wiele – od kamieni naturalnych (jadeity, agaty, opale, onyksy i wiele innych) po kamienie syntetyczne. Popularnością cieszą się również koraliki szklane oraz perły i kryształy Swarovskiego. Wszystko zależy od gustu oraz portfela zainteresowanego. Ważnym jest, by przed przyjęciem zamówienia porozmawiać z klientem i wypytać go o wszystkie szczegóły. W ten sposób można uniknąć nieporozumień.

Bransoletki z koralików można nosić pojedynczo, ale najlepiej prezentują się w zestawie – co najmniej 3. Oczywiście nie należy również przesadzać z ich ilością. Wszystko bowiem musi mieć swój umiar. Bransoletka może okazać się wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby. Poprzez indywidualny wzór oraz grawer możemy wyrazić swoje emocje, uczucia. Dzięki takiemu podarunkowi możemy sprawić, że dzień będzie jeszcze piękniejszy.

Nie masz jeszcze pomysłu na Dzień Mamy? Zapewniamy, że bransoletka z koralików będzie strzałem w dziesiątkę! Sprawdzone niejednokrotnie 😉

Napisz do nas, a z chęcią Ci pomożemy w wyborze koloru, wzoru, tak by bransoletka idealnie pasowała do osobowości i temperamentu Mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *