Prezent z miłością

Istnieje wiele okazji w naszym życiu, aby kogoś obdarować – urodziny, święta, rocznica ślubu, chrzest. Czasem okazją staje się zwykły dzień, podziękowanie za spędzenie wspólnych chwil, za to, że ktoś jest obok i poświęca nam swój czas, swoje życie. Nie ma w życiu większej radości niż zobaczenie uśmiechu na twarzy bliskiej nam osoby. Pamiętajmy, że „Jedynie miłość rozumie tajemnicę: innych obdarować i samemu stać się bogatym”.

Jest wiele sposobów, by wyrazić miłość. Niekiedy wystarczą słowa, a innym razem gest. Poprzez prezent możecie zatrzymać najwspanialsze chwile na dłużej. Biżuteria sprawi, że kobieta poczuje się wyjątkowa. Naszyjnik, kolczyki, bransoletka, pierścionek czy brożka daje możliwość zamknięcia tych najważniejszych słów i noszenia ich zawsze przy sobie, niezależnie od miejsca i czasu. Wystarczy spojrzeć na złotą lub srebrną ozdobę i wszystkie wspomnienia wracają – spędzone razem dnie i noce, rozmowy te mniej i bardziej poważne, wymowne spojrzenia i uśmiechy. Uczucia przekazane w naszyjniku pozostaną w nim na zawsze. Bo złoto się nie starzeje, tak jak i kobieta…

Trzeba pamiętać, że kobiety to bardzo silne istoty. Nie wystarczy ich raz zdobyć. Należy każdego dnia pielęgnować uczucie, podsycać je, nie dawać o sobie zapomnieć. Niezależenie od wspólnego stażu. Tylko w ten sposób można przejść przez życie z uśmiechem, razem. Bo chociaż będziesz miał na swoim koncie całe pasmo sukcesów zawodowych, spełniał swe marzenia to cóż Ci po tym, kiedy Twój dom po powrocie będzie pusty, nie będzie nikogo, z kim będziesz mógł podzielić się radością.

Dlatego Drodzy Panowie, nie bójcie się okazywać uczuć swym Paniom. Rozpieszczajcie je każdego dnia – słowami, złotem, diamentami. One z pewnością Wam się odwdzięczą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *