Uskrzydlenie

Motyw skrzydeł pojawia się w biżuterii już od paru lat. Zachwycają one lekkością, kształtem, formą. Bez problemu dobierzemy wzór do aktualnego stroju – eleganckie z cyrkoniami, wysadzane przeróżnymi innymi kamieniami, w stylu boho, etniczne – słowem, od wyboru do koloru. Pamiętajcie jednak, drogie Panie, by nie mieszać stylów. Jeśli zdecydujemy się na delikatne skrzydlate kolczyki, nie wybierajmy ciężkiej bransoletki z koralikami i piórami.

 

Aktualnym trendem jest noszenie dużej liczby biżuterii, dlatego warto zdecydować się na zakup całego zestawu, unikniemy wtedy kombinowania co z czym połączyć. Warto jednak wiedzieć, że skrzydła są wdzięcznym motywem, ponieważ przy wieczorowej kreacji blask naszyjnika, bransoletki i kolczyków olśni każdego mężczyznę. Te panie, które codziennie podążają za modą, mogą dobrać jeszcze jeden delikatny naszyjnik i tym samym wbiją się w trend – najwięcej jak tylko się da.

 

 

Jeżeli zamierzacie sprezentować komuś motyw lekkości i wolności pamiętajcie, by przemyśleć kiedy obdarowany będzie nosił biżuterię oraz w jakich okolicznościach. Rynek daje przeogromną możliwość wyboru – bez trudu odnajdziemy piękne srebrne kolczyki, które zachwycają swoją prostotą i świetnie nadają się co codziennego noszenia, ale również takie, których blask oślepia i zniewala jednocześnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *